RQ73C1J121KBTD
MFR.Part #
RQ73C1J121KBTD
JLCPCB Part #
C4316448
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS