RQ73C1E7K5BTD
MFR.Part #
RQ73C1E7K5BTD
JLCPCB Part #
C4092114
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS