RQ73C1E42R2BTD
MFR.Part #
RQ73C1E42R2BTD
JLCPCB Part #
C4264424
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS