RQ73C1E30K9BTD
MFR.Part #
RQ73C1E30K9BTD
JLCPCB Part #
C4228005
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS