RQ73C1E15KBTDF
MFR.Part #
RQ73C1E15KBTDF
JLCPCB Part #
C4187124
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS