RP73PF1E20RBTD
MFR.Part #
RP73PF1E20RBTD
JLCPCB Part #
C2084468
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS