RP73PF1E1K87BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K87BTD
JLCPCB Part #
C4288977
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS