RP73PF1E11K8BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73PF1E11K8BTD
JLCPCB Part #
C4169342
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS