RP73D2B9K76BTG
MFR.Part #
RP73D2B9K76BTG
JLCPCB Part #
C3996399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS