RP73D2B768KBTG
MFR.Part #
RP73D2B768KBTG
JLCPCB Part #
C3931914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS