RP73D2B5K76BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2B5K76BTG
JLCPCB Part #
C4342218
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS