RP73D2B475KBTG
MFR.Part #
RP73D2B475KBTG
JLCPCB Part #
C3982767
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS