RP73D2B46R4BTG
MFR.Part #
RP73D2B46R4BTG
JLCPCB Part #
C4133573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS