RP73D2B147KBTG
MFR.Part #
RP73D2B147KBTG
JLCPCB Part #
C4024330
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS