RP73D2A82K5BTG
MFR.Part #
RP73D2A82K5BTG
JLCPCB Part #
C4157259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS