RP73D2A806KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A806KBTDF
JLCPCB Part #
C1718132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS