RP73D2A698RBTG
MFR.Part #
RP73D2A698RBTG
JLCPCB Part #
C3920704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS