RP73D2A4K12BTDF
MFR.Part #
RP73D2A4K12BTDF
JLCPCB Part #
C1718903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS