RP73D2A49R9BTDF
MFR.Part #
RP73D2A49R9BTDF
JLCPCB Part #
C1718159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS