RP73D2A3K4BTDF
MFR.Part #
RP73D2A3K4BTDF
JLCPCB Part #
C1717921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS