RP73D2A357RBTG
MFR.Part #
RP73D2A357RBTG
JLCPCB Part #
C4166870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS