RP73D2A215KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A215KBTDF
JLCPCB Part #
C1718195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 215kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS