RP73D2A210KBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A210KBTDF
JLCPCB Part #
C1718185
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS