RP73D2A1K47BTDF
MFR.Part #
RP73D2A1K47BTDF
JLCPCB Part #
C1717759
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS