RP73D2A19R6BTG
MFR.Part #
RP73D2A19R6BTG
JLCPCB Part #
C4063531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS