RP73D2A10KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A10KBTDF
JLCPCB Part #
C1718956
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS