RP73D1J34KBTG
MFR.Part #
RP73D1J34KBTG
JLCPCB Part #
C4295088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS