RP73D1J24K9BTG
MFR.Part #
RP73D1J24K9BTG
JLCPCB Part #
C4284526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS