RP73D1J1K87BTG
MFR.Part #
RP73D1J1K87BTG
JLCPCB Part #
C4329657
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS