RP73D1J19K6BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D1J19K6BTG
JLCPCB Part #
C4037101
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS