RP73D1J17R4BTG
MFR.Part #
RP73D1J17R4BTG
JLCPCB Part #
C4082119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS