RP73D1J130RBTG
MFR.Part #
RP73D1J130RBTG
JLCPCB Part #
C4247772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS