ROX9J300R
MFR.Part #
ROX9J300R
JLCPCB Part #
C3448377
Description
-55℃~+200℃ 300Ω 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS