ROX5SSJ510R
MFR.Part #
ROX5SSJ510R
JLCPCB Part #
C3453293
Description
-55℃~+200℃ 510Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS