ROX5SSJ2K4
MFR.Part #
ROX5SSJ2K4
JLCPCB Part #
C3549537
Description
-55℃~+200℃ 2.4kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS