ROX2SJ3R9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX2SJ3R9
JLCPCB Part #
C1366806
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 2W 3.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS