ROX1SJ75R
MFR.Part #
ROX1SJ75R
JLCPCB Part #
C3520386
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS