ROX1G1R0
MFR.Part #
ROX1G1R0
JLCPCB Part #
C3408354
Description
-55℃~+200℃ 1W 1Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS