ROX05SJ620R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ620R
JLCPCB Part #
C3350911
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS