RN73G2A187KDTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73G2A187KDTDF
JLCPCB Part #
C4088543
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS