RN73C2A7K32BTG
MFR.Part #
RN73C2A7K32BTG
JLCPCB Part #
C4270431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS