RN73C2A71R5BTG
MFR.Part #
RN73C2A71R5BTG
JLCPCB Part #
C3928286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS