RN73C2A6R81BTG
MFR.Part #
RN73C2A6R81BTG
JLCPCB Part #
C4338387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS