RN73C2A6K19BTG
MFR.Part #
RN73C2A6K19BTG
JLCPCB Part #
C3988133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS