RN73C2A64K9BTD
MFR.Part #
RN73C2A64K9BTD
JLCPCB Part #
C4317373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS