RN73C2A51R1BTG
MFR.Part #
RN73C2A51R1BTG
JLCPCB Part #
C4298671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS