RN73C2A43K2BTG
MFR.Part #
RN73C2A43K2BTG
JLCPCB Part #
C4283741
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS