RN73C2A422KBTG
MFR.Part #
RN73C2A422KBTG
JLCPCB Part #
C4356912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS