RN73C2A34KBTG
MFR.Part #
RN73C2A34KBTG
JLCPCB Part #
C4052486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS