RN73C2A22KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A22KBTDF
JLCPCB Part #
C4337772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS